İşitme Cihazı Bakımı & Tamiri
İşitme Cihazı Bakımı & Tamiri

İşitme Cihazı Bakımı & Tamiri

 

Modern işitme cihazları dayanıklı, kullanımı kolay ve güvenilir cihazlardır. Bununla beraber bazı küçük koruyucu önlemler ile cihazınız size uzun yıllar sorun çıkarmadan hizmet verebilir hale gelmesinde yardımcı olacaktır..


İşitme cihazınızın kirlenmesini önlemelisiniz. İşitme cihazınızı ellemeden önce her zaman ellerinizin kuru ve temiz olduğuna emin olun. Mikrofon girişi milimetreden küçük genişlikte olup kolayca tıkanabilir.


Keskin ve pürüzlü darbelerden ve etkilerden sakının. İşitme cihazınızı yumuşak bir yüzey üzerinde takın ya da çıkarın. (koltuk, yatak)
 

İşitme cihazınızı sıcaktan koruyun. İşitme cihazınızı hiçbir zaman aşırı ısıya maruz bırakmayın. Direkt güneş ışığından koruyun evde ya da otomobilde ya da benzeri bir yerde) – asla kalorifer yakınında bırakmayın.


Cihazı rutubetten ve nemden koruyunuz. Duş almadan, yıkanmadan ya da yüzmeden önce cihazı kulağınızdan çıkarınız. Cihazı banyoda veya daha başka nemli bir ortamda bırakmayınız. Kulağınızın içinde ve çevresinde terleme olursa düzenli olarak terinizi kurulayın. Nem ve buğu cihazın içindeki devreye zarar verebilir. Gece pil kapağını açık bırakmanızı ve cihazlara özel kurutma kitini kullanmanızı öneririz.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
koltuk takımları inegöl mobilya